| Latinský název: | Pistacia lentiscus |
| Hmotnost: | 10 g |
| Účinek: | Očistný, uklidňující, léčebný, meditační, kreativní, spirituální |
| Vůně: | subtilní pryskyřičnatá, balzamická s doteky citrusů a mandlí |
| Země původu: | Řecko-Chios |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 10 g |
| Účinek: | Očistný, klidný spánek, léčebný, při nachlezení |
| Vůně: | silně pryskyřičná a bylinná, starobylá, velmi typická |
| Země původu: | Polsko |
| Způsob spalování: | uhlík |
| Latinský název: | Commiphora mukul |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Uklidňující, klidný spánek, léčebný, meditační |
| Vůně: | intenzivní, aromatická, balzámová, nasládlá, mnohovrstvá a složitá |
| Země původu: | Pakistán |
| Způsob spalování: | uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Verbena officinalis |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, magie |
| Vůně: | lehce citrónová, bylinná, svěží |
| Země původu: | Albánie |
| Způsob spalování: | Plátek mica, uhlík, elaktrická kadidelnice |
| Latinský název: | Iris germanica |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Obětina, očistný, afrodisiakální |
| Vůně: | jemně květinová, fialková, příjemná a utišující |
| Země původu: | Maroko |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Juniperus indica |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, posilující, léčebný, šamanismus |
| Vůně: | jemně dřevitá, pryskyřičnatá velmi příjemná, která jen mírně připomíná naše jalovčinky |
| Země původu: | Nepál |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Peumus boldus |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, klidný spánek, uklidňující, harmonizující |
| Vůně: | aromatická , pryskyřičná a čerstvá, citrónová |
| Země původu: | Chile |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, plátek mica, uhlík, elektrická kadidelnice |
| Hmotnost: | 68 g |
| Účinek: | Harmonizující, posilující |
| Vůně: | jemná, lehce kafrovitá, kadidlovo-citrónová |
| Země původu: | USA |
| Způsob spalování: | Uhlík, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Očistný / Posilující / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | pryskyřičnatě dřevitá, svěží a lesní |
| Balení | 32 ks |
| Země původu | USA |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |
Calea Zacatechichi
Extrakt 100:1, 25g
Rapé Yawanawa
Pau Pereira Vzhledem ke své síle je toto Rapé schopno zcela přemoci uživatele a což může vést k okamžité detoxikaci, uvolňování hlenu a slzení. Doporučují se jen malé až střední dávky, větší dávky mohou být příliš intenzivní. Tendence k čištění je poměrně častá, celkový efekt je nesmírně silný.
| Latinský název | Cedrus deodorata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Očistný / Harmonizující / Meditační / |
| Vůně | sladce balzámová, pryskyřičnatá a dřevitá, poněkud zemitější než u cedru atlantského |
| Země původu | Nepál |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Bombilla je slámka k pití tradičního čaje Mate. Slouží k procedění nálevu od lístečků. Bombila Cuchara je výrobek od značky 3Road ve stříbrné barvě. Je vyrobena z nerezové oceli a hodí se na každodenní použití. Průměr lžičky 2 cm, je vhodná k malým kalabasám o objemu 120-150 ml.
Rozměr: 15,5 cm
Materiál: Nerezová ocel
Silné paraguayské maté, poněkud hořké, ale výrazné chuti. Obsahuje vyšší podíl prachu. Díky tomu je silně povzbuzující a hodí se především pro ty, kteří potřebují být bdělí při studiu či práci.
Ocení ho především vyznavačí tradiční chuti maté.
100% přírodní esenciální olej z meduňky lékařské s relaxačními účinky Meduňka je velmi oblíbená pro svoji svěží a lehkou vůni připomínající citróny. Pomáhá snížit psychické napětí. Je vhodná při depresi, nervozitě, neklidu či nespavosti. Snižuje krevní
Bělící zubní pasta s aktivním uhlím, mátou a stévií.




