| Účinek | Ochrana / Očista / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | svěží, lehce pryskyřičnatá s tóny borovic a jehličnanů |
| Délka | 21 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Německo |
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu kotvičníku. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacenou o účinky kotvičníku. Kotvičník zemní má vliv na hormonální aktivitu a podporuje močové
Ručně vyráběné vonné tyčinky s Tulsi (bazalka posvátná).
| Latinský název | Paubrasilia echinata |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Uklidnění / Relaxační / |
| Vůně | jemně dřevitá, exotická s doteky pryskyřic a balzámů |
| Země původu | Brazílie |
| Způsob spalování | vykuřovací pícka, uhlík |
| Latinský název | Commiphora wildii |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Klidný spánek / Obětina / Léčebný / Spirituální / |
| Vůně | sladce balzámová, jemně kořenitá s dřevitým tónem |
| Země původu | Namibie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Klídek (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro nastolení duševní pohody, pozitivní nálady a pro klidný spánek.
Lahodný čokoládový krém s arašídy. Ruční výroba. Bez lepku.
| Latinský název | Cedrus libani |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Posilující / Harmonizující / Očista / |
| Vůně | sladce dřevitá, balzamická s doteky citrusů |
| Země původu | Blízký východ |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Boswellia occulta |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Spirituální / Obětina / Léčebný / Meditační / |
| Vůně | typicky kadidlová s citrusovým tónem a jemně balzamickým nádechem |
| Země původu | Somálsko |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Tuto tabulku jsme vytvořili speciálně pro muže. Kromě svěžího bergamotu a špetky chilli jsme do ní přimíchali ještě macu a ženšen. Tyto bylinky posilují vytrvalost, vitalitu, zlepšují soustředění a příznivě působí také na mužské libido. Každé sousto této čokolády tak rozpálí nejen vaše chuťové pohárky.
| Latinský název | Ferula persica |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Ochrana / Uklidnění / |
| Vůně | výrazně kořenitá, podobná asa foetidě |
| Země původu | Irán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Prunus dulcis |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Afrodiziakální / Spirituální / |
| Vůně | jemná, dřevitě ovocná až květinová, teplá vůně s nádechem mandlí a karamelu |
| Země původu | Tunis |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Očista / Posilující / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce dřevitá, balzamická |
| Délka | 18 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | USA |
| Hmotnost | 10 g |
| Účinek | Meditační / Spirituální / Provonění prostoru / |
| Vůně | dřevitě chrámové doteky společně se sladšími subtóny, se snoubí s kadidlovníkovým základem |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
| Latinský název | Protium copal |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očista / Šamanismus / Spirituální / Uklidnění / |
| Vůně | pryskyřičnatě balzamická, zemitá, mysteriózní s doteky citrusů |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování | uhlík, elektrická kadidelnice, vykuřovací pícka |
Pepř dlouhý je plod pepřovníku dlouhého, jehož původní domovinu najdeme v Indii, v podhůří Himálaje. Pepřovník dlouhý je dvoudomá kvetoucí liána z čeledi pepřovníkovitých (Piperaceae). Pepř dlouhý je v Evropě méně známý. Používá se především v Indii
Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny. Tužebník jilmový je vytrvalá
Divizna velkokvětá je dvouletá bylina dosahující výšky až 2 metrů. Vyskytuje po celé Evropě, zvláště ve středním a jižním regionu. Pro fytoterapeutické účely se využívá především květ této rostliny. Divizna podporuje přirozenou obranyschopnost organismu,
Tužebník jilmový je vytrvalá bylina dosahující výšky až 200 cm. Hojně se vyskytuje po celé Evropě kromě nejjižnějších cípů. Ve fytoterapii se využívá nať, která má pozitivní vliv na funkci močové soustavy, zejména ledvin, podporuje vylučování vody
Denní dávka obsahuje 297 mg mastných kyselin, 1,2 mg sterolů. Kapsle jsou vyrobeny z lipidosterolového extraktu z plodů rostliny saw palmetto (Serenoa repens). Extrakt je standardizován na 93 % mastných kyselin a 0,38 % sterolů. Saw palmetto má pozitivní
Doporučená denní dávka obsahuje: 3,75 mg rosavinu, 11,25 mg salidrosidu. Kapsle jsou vyrobeny ze standardizovaného extraktu z rozchodnice růžové – Rhodiola rosea. Extrakt je standardizovaný na obsah rosavinu a salidrosidu. Rozchodnice je známá jako
| Latinský název | Boswellia sacra |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Léčebný / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | jemně kadidlová, sametově pryskyřičnatá s citrusovými doteky |
| Země původu | Omán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Islandský lišejník pochází původně z hornatých oblastí severních zemí a je obzvláště typický přítomností na lávových svazích a pláních západního nebo severního pobřeží Islandu. Botanicky se jedná o velice pomalu rostoucí lišejník, jehož vzpřímený tvar
Trikatu je kombinací tří druhů koření – pepř dlouhý, pepř černý a zázvor lékařský, které podporují trávení a přirozenou obranyschopnost organismu.
Kalabasa keramická, vroubkovaná. Tmavě hnědá barva. Objem 340 ml.
Šabrej kmínovitý je jednoletá okoličnatá rostlina z čeledi miříkovité (Apiaceae), dorůstající výšky až 30 cm. Původní domovinou této rostliny je východní Středomoří. Její semena se využívají jako koření a jsou známá pod názvem římský kmín nebo cumin.
Uganda je čokoláda plná života. Ucítíte v ní chuť zralého ovoce, šťavnaté citrusy v kombinaci s oříškovo-čokoládovými tóny.
70% CACAO 100% LÁSKY
63% CACAO 100% LÁSKYČokoláda s křupavými kousky žitného chleba.
Tato božsky krémová čokoláda s lískooříškovým nugátem vás odnese do říše chuťové extáze.
48% Cacao 100% Lásky
Čokoláda vyrobená z výběrových kakaových bobů z fermentační stanice Maya Mountain Cacao v Belize.
Čokoláda vyrobená z výběrových kakaových bobů z fermentační stanice PISA v Haiti.
70% Cacao 100% Lásky
Čokoláda vyrobená z výběrových kakaových bobů z rodinné farmy Åkessonů na Madagaskaru.
70% Cacao 100% Lásky
Čokoláda Mák a Višeň voní jako letní zahrada a chutná jako ten nejlepší makový koláč od babičky. Nechte se příjemně překvapit originálním spojením tmavé čokolády, máku a osvěžujících višní. Povznášející účinky kakaových bobů, uklidňující mák a šťavnatá višeň způsobují doslova blaho na duši. S touto čokoládou budou i zamračené dny veselejší.
59% Cacao 100% Lásky.
Originální čokoláda vyrobená z kakaových bobů macerovaných ve víně.
60% Cacao 100% Lásky
Božský Ekvádor letos získal ocenění na světové soutěži potravin Great Taste Awards.
EKVÁDOR 70% Cacao 100% Lásky
Čokoláda Květy a pomeranče je plná života. Šťavnaté kakaové boby zkombinované se svěžím pomerančovým esenciálním olejem z ní totiž dělají životabudič. Doplněná je posypem jedlých sušených květů bylin, které nedodávají jen vizuální zážitek, ale i lahodnou chuť. Tato čokoláda je zkrátka rozkvetlá jako jaro samo.
70% CACAO 100% LÁSKY




