Korunní čakra - fialová
Posiluje a otvírá: vědomí k vlastní podstatě a všudypřítomného bytí, univerzálnímu vědomí, meditaci.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
Pupeční čakra - růžová
Aplikace na pupeční pleteň (slinivka) - nachází se v oblasti pupku.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
Ovesná tyčinka s pravou belgickou čokoládou.
Doplněk stravy s obsahem pryskyřice.
Ájurvédský bylinný elixír pro ženy.
Ájurvédský bylinný elixír pro posílení energie.
Vzácná, speciální a velmi cenná pryskyřice z deštného pralesa v Peru
| Latinský název: | Acacia senegal |
| Hmotnost: | 25 g |
| Účinek: | Posilující, afrodiziakální |
| Vůně: | velmi jemná, nasládlá |
| Země původu: | Pakistán |
| Způsob spalování: | uhlík |
| Latinský název: | Liriosma ovata |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Posilující, afrodiziakální, šamanismus |
| Vůně: | nasládlá, dřevitá mírně připomínající santal, více kořenitá |
| Země původu: | Brazílie |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název: | Ocimum sanctum |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Očistný, obětina, maditační, magie |
| Vůně: | zemitá, drsnější, dřevitější |
| Země původu: | Indie |
| Způsob spalování: | Vykuřovací pícka, uhlík |
| Účinek | Očistný / Posilující / Spirituální / |
| Vůně | typicky borovicová, pryskyřičnatá a dřevitá |
| Balení | v balení 32 kužílků ks |
| Země původu | USA |
| Délka: | 15.00 |
| Velikost: | 9ks/bal. |
| Země původu: | Španělsko |




