Zlatý doušek pro imunitu. Začněte den kurkumovým nápojem s barvou slunce plným blahodárných látek. Sladili jsme v něm sílu kurkumového extraktu, výtažku z Aswhagandhy, probiotik a na závěr jsme do už tak silného mixu přidali Reishi. K tomu, aby vás náš kurkumový nápoj nabil energií, nepotřebujeme už nic dalšího.
Kurkumový nápoj je bezkofeinový a vychutnat si ho můžete teplý nebo studený.
| Účinek | Očista / Obětina / Šamanismus / |
| Vůně | jasná, sametově pryskyřičnatá s citrusovými tóny |
| Výrobce | VYKUŘOVADLA Rymer - CZ |
| Balení | 2 ks |
| Země původu | Peru |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka |
Blue Lotus (Nymphaea caerulea)
Extrakt 20:1
Cacao & Blue Lotus Elixir
Full Spectrum Extract
10ml
Kanna Sušený Extrakt 50:1 (Sceletium tortuosum)
Bylina, 2g z Thajska
Bobinsana Tincture
(Calliandra angustifolia)
10ml
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu Bacopy monnieri. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacenou o účinky Bacopy monnieri. Brahmi se používá k podpoře kognitivních funkcí, především
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Uklidnění / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce orientální, smyslně exotická |
| Země původu | Indonésie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Účinek | Spirituální / Relaxační / Provonění prostoru / |
| Vůně | sladce květinová s doteky kadidla, ambry a santalu evokuje atmosféru pravoslavných kostelů |
| Průměr | 1.0 cm |
| Výška | 3.0 cm |
| Balení | 24 ks |
| Země původu | Německo |
| Délka hoření | 30 min. |
| Účinek | Provonění prostoru / Meditační / Spirituální / |
| Vůně | lehce pryskyřičnatá, balzámová, typicky kadidlová a očitná |
| Délka | 17 cm |
| Balení | 20 ks |
| Země původu | Vietnam |
Tropický dezert plný svěžích chutí a poctivých ingrediencí - plátky sladkého sušeného manga tradiční thajské odrůdy Kaew Kamin v křupavé krustě naší čokolády.
- celé kusy manga
- čisté složení bez konzervantů a barviv
- balíček plný vlákniny, antioxidantů, vitamínů A a C a minerálů jako je draslík a hořčík
Podpora trávení
Kombinace bylin a hub harmonizující trávení a žaludek. Stomachikum.
Vůně citrusů byla používána již u Římanů na perfumaci oděvů a jako repelent proti hmyzu. Její vůně pomáhá zlepšovat chřipky, působí proti zápachu z plísní a vlhkosti. Síla vůně stimuluje poznání a jasnou mysl.
Objem: 221 ml
| Účinek | Harmonizující / Meditační / Relaxační / Uklidnění / |
| Vůně | příjemně dřevitá, sladce pryskyřičnatá a bylinná |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Kolumbie |
| Latinský název | Shorea wiesneri |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Relaxační / Spirituální / Posilující / Meditační / Kreativita / |
| Vůně | svěží, lehce balzamická, citrusová, |
| Země původu | Indonesie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
| Latinský název | Canarium strictum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Kreativita / Spirituální / Relaxační / Meditační / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, teple dřevitá s nádechem citrusů |
| Země původu | Indie |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |




