Vůně citrusů byla používána již u Římanů na perfumaci oděvů a jako repelent proti hmyzu. Její vůně pomáhá zlepšovat chřipky, působí proti zápachu z plísní a vlhkosti. Síla vůně stimuluje poznání a jasnou mysl.
Objem: 70ml
Květinová voda Colonia Amaryn patří do řady afrodiziakálních vůní. Tato je v Peru používána jako vůně pro ženy, pokud chtějí zdůraznit svou ženskost.
Květinová voda Colonia abut - vůně pro muže, zvýraznuje mužskou energii
| Průměr | 11 cm |
| Výška | 7 cm |
| Latinský název | Dorema Ammoniacum |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Spirituální / Magie / Očistný / |
| Vůně | sametově pryskyřičnatá, měkce nasládlá a kořenitá, hluboce spirituální až magická |
| Země původu | Irán |
| Způsob spalování | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Pajarito Premium je 100%, čisté maté. Tato yerba obsahuje malé množství stopek a drobných větviček a jen velmi málo prachu. Z tohoto důvodu se jeho chuť liší od Pajarita tradicional. Chuť nálevu je výrazná, jemně hořká a trochu nakyslá.
Novinka od firmy Kraus. Certifikované bio maté nejvyšší kvality s jemně mletými listy, pupeny a větvičkami. Malý obsah prachu.
Velmi jemná, lehká a osvěžující chuť.
Pačuli má kořenitou aromu, s lehce sladkou vůní dřeva a pižma, která podporuje pohodu a uvolnění.
| Hmotnost | 0.015 kg |
|---|---|
| Rozměry | 22 × 4.5 × 0.5 cm |
Spánek (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro zklidnění mysli i těla, pozitivní myšlení a pro lepší spánek.
Parana Yerba Maté se vyrábí s vybraných stromu yerba mate.
Instantní prášková Yerba Maté pro rychlou přípravu nápojů.
Selecta Siempre je maté s přídavkem bylin, vhodné při trávících potížích nebo po těžkém nedělním obědě.
Ruvicha Relajante napovídá již svým jménem. Relajante, v překladu uklidňující, je nejlepší definicí této směsi.Maté je zde smícháno s anýzem, lípou a heřmánkem a působí pozitivně na nás nervový systém.
Přírodní produkt z čisté mořské vody, vzniklý pouze přirozeným odpařováním. Bez jakýchkoliv umělých příměsí.
Jen horní vrstva vykrystalizované soli.
Aroma difuzér má kompaktní konstrukci, kterou jednoduše přichytíte na výdech ventilace v interiéru auta.
Aroma difuzér má kompaktní konstrukci, kterou jednoduše přichytíte na výdech ventilace v interiéru auta.
Sušená mochyně obalená v hořké čokoládě.
| Účinek | Provonění prostoru / Afrodiziakální / Meditační / |
| Vůně | sametově květinová, sladce růžová, exotická |
| Balení | 12 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Provonění prostoru / Afrodiziakální / Očistný / |
| Vůně | sladce pryskyřičnatá a dřevitá |
| Balení | 12 ks |
| Země původu | Indie |




