Základem tinktury UVOLNĚNÍ VĚTVÍ jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura UVOLNĚNÍ VĚTVÍ vychází z receptu tradiční čínské medicíny Sang Feng Teng. Více o účincích tradičních receptů najdete v Herbáři.
Základem tinktury PŮLNOČNÍ KLID jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura PŮLNOČNÍ KLID vychází z receptu tradiční čínské medicíny Te Xiao Zao Ren An Mian Wan. Více o účincích tradičních receptů najdete v Herbáři.
Základem tinktury NÁVRAT MLÁDÍ jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura NÁVRAT MLÁDÍ vychází z receptu tradiční čínské medicíny Huan Shao Dan. Více o účincích tradičních receptů najdete v Herbáři.
Základem tinktury KLADIVO NA GU KLOUBY jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura KLADIVO NA GU KLOUBY vychází z receptu tradiční čínské medicíny Su He Tang Guan. Více o účincích tradičních receptů najdete v Herbáři.
Základem tinktury KLADIVO NA GU jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.
Tinktura KLADIVO NA GU vychází z receptu tradiční čínské medicíny Su He Tang. Více o účincích tradičních receptů najdete v Herbáři.
Reishi (Ganoderma lucidum neboli lesklokorka lesklá) je jednou z nejužívanějších vitálních hub.
V čínské medicíně se Reishi používá k podpoře vitality a obranyschopnosti. Má výrazné adaptogenní účinky.
Testováno v nezávislé německé laboratoři Agrolab na více jak 500 druhů známých těžkých kovů, pesticidů a člověku nebezpečných mikroorganismů.
| Objem | 10 ml |
| Vůně | orientálně smyslná, květinová s tóny pryskyřic a halamádi |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | kořenitě zemitá, smyslná, jemně kouřovitá a erotizující |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | omamně květinová, orientálně přitažlivá a smyslně působící |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
| Objem | 10 ml |
| Vůně | sladce vanilková, hřejivě mnohovrstvá a něžně romantická |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
Instantní káva s inulinem, Garsínií, čajem Matcha, Bromelainem a příchutí skořice
| Účinek | Magie / Šamanismus / Uklidňující / Očistný / |
| Vůně | sladce dřevitá, skořicová s doteky amazonských bylin |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 6 ks |
| Země původu | Kolumbie |
Kakaový prášek BIO je vyrobený z nepražených kakaových bobů vypěstovaných v Peru – v zemi, považované za producenta nejkvalitnějších kakaových bobů na světě.Vyniká příjemnou plnou čokoládovou chutí s jemnými ovocnými a kouřovými tóny a mírnou hořkostí. K...
| Hmotnost | 50 g |
| Účinek | Uklidňující / Meditační / Provonění prostoru / |
| Vůně | sametově santalová, hluboce spirituálná a vznešená |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
Bacopa monnieri je malá plazivá letnička. Má zelené stonky dorůstající až 30 cm, které pokrývají silné, vodnaté, oválné lístky spolu s drobnými kvítky. Brahmi se používá k podpoře kognitivních funkcí, především paměti a schopnosti koncentrace. Omezuje neg...




