Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin. Třezalka tečkovaná působí na psychický stav člověka.
Šalvěj lékařská byla používána od pradávna jako pomocník všeho druhu. Legenda již z 10. stol. praví, že arabští lékaři věřili, že šalvěj dokáže prodloužit život až do stadia nesmrtelnosti. Jiní lékaři mnohem později deklamovali přísloví „proč by měl zemřít člověk, který na své zahradě pěstuje šalvěj".
Rdesno mnohokvěté je jednoletá popínavá rostlina dorůstající délky až 10 m. Červenohnědé kořeny jsou dřevnaté, lodyha nachové barvy je lysá, v horní části rozvětvená. Listy jsou nepravidelné, dlouhé zhruba 3–7 cm, široké 2–5 cm, okraje jsou celistvé a hrot čepele šípovitý.
Kozlík lékařský je vytrvalá bylina 0,5–1,5 m vysoká. Je rozšířen v celém mírném pásmu severní polokoule, vyskytuje se od nížin do hor na vlhkých půdách, v příkopech, na prameništích, v záplavových lužních lesích, ve vlhkých křovinách s porosty olší a vrb a kolem vodních toků.
Kotvičník zemní je jednoletá bylina pocházející pravděpodobně z Číny a Indie. Kvůli svým blahodárným účinkům je v současnosti jednou z nejoblíbenějších bylin i u nás. Nejúčinnější částí kotvičníku je plod obsahující nejvíce saponinů – účinné látky kotvičníku.
Kontryhel je u nás hojně rostoucí vytrvalá bylina. Typický je tvar listu kontryhele, odtud pramení i jeden z lidových názvů – „husí nožka“. V úžlabí listu pak můžeme zejména po ránu najít kapku ranní rosy, jež byla v minulosti považována za magickou a využívala se k hledání kamene mudrců.
100% ARABICA Brazílie je jedním z největších kávových producentů na světě. Brasil Santos je jednou z nejznámějších odrůd na světě, má hutnou cremu s minimální hořkostí, plným a vyváženým tělem. Milovníci kávy ocení jemnou mandlovou chuť s nádechem kaka a čokolády.
100% čistý BIO prášek z mrazem sušeného ovoce acai! Acai BIO se v posledních letech stalo jedním z nejoblíbenějších ovocných plodů na světě. Acai jsou plody palmy, která roste až do výšky 25 m. Palma pochází z oblastí Jižní Ameriky, především Brazílie. Dv...
Hořká čokoláda 83% je čokoláda hořké chuti s lehce kyselým podtónem kakaových bobů.
Přírodní produkt pěstovaný a vyráběný v nejvyšší kvalitě a za použití nejlepší technologie a čistoty.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
| Latinský název | Boswellia papyrifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Země původu | Čad |
| Způsob spalování | uhlí, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Kurkuma se v tradiční čínské medicíně používá již po tisíce let pro nejrůznější obtíže. Hlavně pro rozbíjení blokád a pro své protizánětlivé účinky. Curcumin je farmakologicky účinná látka, která se připravuje extrakcí z kurkumy dlouhé (Curcuma longa). Pro zvýšení vstřebatelnosti velkého množství účinných látek je ke curcuminu přidán piperin a quercetin.
| Výška | 0.3 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Provonění prostoru |
| Vůně | jemná květinová, mírně ovocná,evokující atmosféru jarního dne s bíle kvetoucími stromy |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 50 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Účinek | Harmonizující, Meditační, Relaxační |
| Vůně | prolínají se zde opojné tóny vzácných květin, umocněné florálními motivy exotických dřev s jemně tajemným a nepojmenovatelným buketem |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Harmonizující, Meditační, Relaxační |
| Vůně | tulasi s jejími posvátnými a kořenitě bylinnými tóny spojenou se sladce květinovými doteky jasmínu |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Harmonizující, Meditační, Relaxační |
| Vůně | prolnutí zemitých tónů pačuli s nádherně exotickými doteky geránia a hlubokými, sladce květinovými vůněmi růže |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
PILCHI - MISKA
tradiční amazonská miska vytvořená z plodu
různé tvary a velikosti Ø 70 - 105 mm
Ilustrační foto - výrobek se může mírně lišit - např. nemusí mít pletenou podložku.
| Objem | 10 ml |
| Vůně | svěží a chladivá vůně citrusů s doteky pomerančových květů |
| Výška | 4 cm |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal sklo |
11 neodolatelných čajových směsí
Bezbarvý regenerační zábal je čistým přírodním prostředkem pro péči o poškozené a lámavé vlasy.
Brazilský pepř růžový celý 30g (Schinus terebinthifolius)
Bobule pepřovce brazilského Schinus terebinthifolius
Země původu: Brazilie
| Hmotnost | 6 g |
| Vůně | jemně citrusová, lehká a povznášející, smyslně erotizující |
| Země původu | Indie |
| Typ | obal dřevěnný |
Sůl bohatá na železo, kalcium a magnesium pochází z pákistánských dolů v pohoří Himaláje.
Tradiční zdobená nádoba z vydlabané tykve, používaná k popíjení Yerby Maté
Koupelová sůl červená hrubá z Himaláje s květem šalvěje
Sůl bohatá na železo, kalcium a magnesium pochází z pákistánských dolů v pohoří Himálaje.
Krční čakra - tmavě modrá
Aplikace - oblast krku, důlek. Posiluje a otvírá: komunikaci, tvůrčí sebevyjádření, otevřenost, nezávislost a upřímnost v řeči.
Lze zakoupit 1 a více ks, nebo krabici s 10-ti ks.
Čokoláda s křupavými kousky pražených mandlí.
70% Cacao 100% Lásky
Koupelová sůl růžová hrubá z Himálaje s květem levandule
Sůl bohatá na železo, kalcium a magnesium pochází z pákistánských dolů v pohoří Himálaje.
Ovesná tyčinka s pravou belgickou čokoládou.
| Latinský název: | Styrax weberbaueri |
| Hmotnost: | 20 g |
| Účinek: | Obětina,očistný, léčebný, posilující, šamanismus |
| Vůně: | mnohovrstvá, hluboká, připomínající mírně damaru či sal |
| Země původu: | Peru |
| Způsob spalování: | uhlík, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |




