Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin. Třezalka tečkovaná působí na psychický stav člověka.
Šalvěj lékařská byla používána od pradávna jako pomocník všeho druhu. Legenda již z 10. stol. praví, že arabští lékaři věřili, že šalvěj dokáže prodloužit život až do stadia nesmrtelnosti. Jiní lékaři mnohem později deklamovali přísloví „proč by měl zemřít člověk, který na své zahradě pěstuje šalvěj".
Rdesno mnohokvěté je jednoletá popínavá rostlina dorůstající délky až 10 m. Červenohnědé kořeny jsou dřevnaté, lodyha nachové barvy je lysá, v horní části rozvětvená. Listy jsou nepravidelné, dlouhé zhruba 3–7 cm, široké 2–5 cm, okraje jsou celistvé a hrot čepele šípovitý.
Kozlík lékařský je vytrvalá bylina 0,5–1,5 m vysoká. Je rozšířen v celém mírném pásmu severní polokoule, vyskytuje se od nížin do hor na vlhkých půdách, v příkopech, na prameništích, v záplavových lužních lesích, ve vlhkých křovinách s porosty olší a vrb a kolem vodních toků.
Kotvičník zemní je jednoletá bylina pocházející pravděpodobně z Číny a Indie. Kvůli svým blahodárným účinkům je v současnosti jednou z nejoblíbenějších bylin i u nás. Nejúčinnější částí kotvičníku je plod obsahující nejvíce saponinů – účinné látky kotvičníku.
Kontryhel je u nás hojně rostoucí vytrvalá bylina. Typický je tvar listu kontryhele, odtud pramení i jeden z lidových názvů – „husí nožka“. V úžlabí listu pak můžeme zejména po ránu najít kapku ranní rosy, jež byla v minulosti považována za magickou a využívala se k hledání kamene mudrců.
100% ARABICA Brazílie je jedním z největších kávových producentů na světě. Brasil Santos je jednou z nejznámějších odrůd na světě, má hutnou cremu s minimální hořkostí, plným a vyváženým tělem. Milovníci kávy ocení jemnou mandlovou chuť s nádechem kaka a čokolády.
100% čistý BIO prášek z mrazem sušeného ovoce acai! Acai BIO se v posledních letech stalo jedním z nejoblíbenějších ovocných plodů na světě. Acai jsou plody palmy, která roste až do výšky 25 m. Palma pochází z oblastí Jižní Ameriky, především Brazílie. Dv...
Hořká čokoláda 83% je čokoláda hořké chuti s lehce kyselým podtónem kakaových bobů.
Přírodní produkt pěstovaný a vyráběný v nejvyšší kvalitě a za použití nejlepší technologie a čistoty.
Porcovaný čaj v kvalitě sypaného čaje.
Obsah: 20 nálevových sáčků po 2g
| Latinský název | Boswellia papyrifera |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Obětina / Posilující / Meditační / Spirituální / |
| Země původu | Čad |
| Způsob spalování | uhlí, vykuřovací pícka, elektrická kadidelnice |
Kurkuma se v tradiční čínské medicíně používá již po tisíce let pro nejrůznější obtíže. Hlavně pro rozbíjení blokád a pro své protizánětlivé účinky. Curcumin je farmakologicky účinná látka, která se připravuje extrakcí z kurkumy dlouhé (Curcuma longa). Pro zvýšení vstřebatelnosti velkého množství účinných látek je ke curcuminu přidán piperin a quercetin.
| Výška | 0.3 cm |
| Délka | 26 cm |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Provonění prostoru |
| Vůně | jemná květinová, mírně ovocná,evokující atmosféru jarního dne s bíle kvetoucími stromy |
| Délka | 14 cm |
| Balení | 50 ks |
| Země původu | Japonsko |
| Účinek | Harmonizující, Meditační, Relaxační |
| Vůně | prolínají se zde opojné tóny vzácných květin, umocněné florálními motivy exotických dřev s jemně tajemným a nepojmenovatelným buketem |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |
| Účinek | Harmonizující, Meditační, Relaxační |
| Vůně | tulasi s jejími posvátnými a kořenitě bylinnými tóny spojenou se sladce květinovými doteky jasmínu |
| Balení | 10 ks |
| Země původu | Indie |




