Rapé Katukina Menta
Lahvička 10 ml, směs 7g, původ: Brazílie
Katukina Menta obsahuje směs bio t. Moi, silnějšího t. Corda a popela Tsunu.
Čekanka obecná je trvalka dorůstající výšky až 120 cm. Díky krásnému fialovému květenství je vidět i v okrasných zahradách. Sběrnou částí je celá rostlina – kořen, nať i květ. Kořen se sbírá na podzim. Čekanka podporuje správnou činnost trávicího traktu
Dream Root - Silenka kapská, Africký kořen snění (Silene capensis)
Kořen, prášek, 5g z jižní Afriky
Vysoce kvalitní jemný prášek ze Silenky kapské, která je také nazývána „africkým kořenem snění“. Tato rostlina s bílými květy roste v provincii Východní Kapsko v Jihoafrické republice
Kraus Mate Pure Leaf - Organica je jediný argentinský yerba maté produkt s certifikátem Eco-kosher. Jedná se o směs bez drobných řezaných větviček a má velmi nízké procento přírodního prachu.
Jde o silné mate, a proto se doporučuje pít během dne spíše než ve večerních hodinách. Je ideální pro všechny, kteří hledají dávku zdravé energie. Příjemná, květinová chuť je vhodná i pro začátečníky.
Přívěsek Chakana. Tmavě zelený kámen serpentin, z Machu Picchu.
3x3cm
| Latinský název | Artemisia tridentata |
| Vůně | silná, teplá, kořenitě-bylinná, typicky pelyňková, nezapomenutelná |
| Délka | cca 12 cm |
| Země původu | USA |
Rapé Yawanawa Daime
Toto velmi ceněné Rapé bylo připraveno komunitou Daime a je považováno za velmi speciální směs. Specifický popel Parika obsažený v tomto Rapé má antibakteriální účinky, což pomáhá uživateli zůstat čistý, zaměřený a silný v extrémních a fyzicky obtížných prostředích...
| Latinský název | Bursera spp. |
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Očistný / Uklidňující / Šamanismus / Spirituální / |
| Vůně | balzamická, zemitá,mysteriózní a lesní |
| Země původu | Mexiko |
| Způsob spalování |
Deprestop (bylinná tinktura - bylinné kapky z řady Bylinkářovo tajemství). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro pozitivní náladu, emoční rovnováhu a pro adaptaci nervového systému na stresové situace.
Stres (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin působící proti stresu. Slouží pro zklidnění organismu při velké psychické zátěži.
Kalabasa z argentinské dýně. Jednoduchá a ideální pro každodenní použití. Horní část je obložena hliníkem. Jedná se o přírodní produkt, a tak se velikosti mohou lišit.
Objem cca 200 ml
| Průměr | 6 cm |
| Výška | 5 cm |
| Země původu | Indie |
Phyto Coffee je směs rozpustné čekanky a funkční dávky standardizovaného extraktu pampelišky. Připravený nápoj je chutnou bezkofeinovou alternativou kávy obohacenou o účinky pampelišky. Pampeliška působí jako prebiotikum, jehož hlavní funkcí je stimulace
| Hmotnost | 20 g |
| Účinek | Provonění prostoru / Relaxační / Meditační / |
| Vůně | jemně dřevitá, subtilně santalová, sladce sametová |
| Délka | 20 cm |
| Země původu | Indie |
Cuyanas (kujánáás) CBSE Yerba Mate je vyvážená směs listů kvalitního yerba maté s bylinkami.
| Účinek | Meditační / Spirituální / Relaxační / |
| Vůně | jemně dřevitá, ovocná, subtilně kouřovitá |
| Délka | 22.5 cm |
| Balení | 30 ks |
| Země původu | Bhútán |
Směs vitálních hub reishi a hericium a čínských bylinek je sestavená na principech tradiční čínské medicíny pro odblokování energetických blokád, které podle ní předcházejí téměř všem onemocněním. Je to stav, který bychom nazvali somatizace stresů.
Recept MycoSomat vychází z receptu tradiční čínské medicíny Xiao Yao San, nicméně je upravený pro nerovnováhy moderního člověka.




